Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek:Rüyada köpek görmek; günah işlemekte cesaretli, zevk ve sefaya düşkün kimseye, hal ve hareketi iyi olmayan kişiye işaret eder.

Rüyada köpeklerin boğuştuğunu ve birbirlerini yaraladığını görmek dostunuz akrabanız ya da size yakın olan iki kişinin münakaşa edeceği anlamına gelmektedir.

Köpeğin kendisine saldırdığını ancak ısırmadığını görmek, düşmanların kendisine kin beslediğini ancak zararı dokunmayacağına delalet eder.

Rüyada köpek sesi duymak, fuzuli ve boş söze işarettir.
Rüyada köpek leşi görmek; hastalık, üzüntü, gurbet ve zahmete delalet edirlir.

Dişi köpek ; alçak kadına, köpeğin size havladığını görmek ; düşmandan çirkin bir söz işiteceği anlamına gelmektedir.

Bir köpeğin sizi ısırdığını görmek; düşmanınızdan size bir zarar geleceğine, bir köpeğin elbisenizden asıldığını görmek; sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.

Köpeklerle beraber havladığını gören kimsenin, arzusuna erişeceği anlamına gelmektedir.
Bir kimsenin kendisinin köpeğe dönüştüğünü görürse, Allah o kimseye ilim öğretir ve ilmine kibirlenmesinden dolayı ilmini elinden alır. Rüyada kendisine köpek aldığını gören kişi ise; diğer insanlarla hoş muhabbetler etmesine yorumlanır.

Rüyada köpeğin etini yediğini gören kimse, düşmanına galip gelir. Düşmanından eline mal geçer. Köpek sütü, korku ve düşmandan korkmaya işarettir.
Sokakta sürü halinde havlayarak giden köpekleri gören kimse, beslediği bütün isteklerine kavuşur.
Av köpeği beslediğini gören kimse, gösterişi seven bir kişi olarak tanımlanır.
Süs köpeği beslediğini görmek ise; eşiyle arasının iyi olmadığı anlamına gelmektedir. Süs köpeğini kucağında taşıdığını görmek, eşine hıyanet ettiğini gösterir.

5/5 - (3 votes)

Melis

Merhabalar, adım Zehra 1997'de İzmir'da doğdum. Uzun zamandır hayata dair içerikler üretiyor ve takipçilerim ile paylaşıyorum. Umarım beğenir ve paylaşırsınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir