Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon:Pek çoğumuzun kadın erkek en büyük sorunudur istenmeyen tüyler. Plaja ya da bir davete gideceğinizde ilk işiniz bacaklarınız tüylendi mi diye bakmak oluyorsa lazer epilasyonla artık tanışmalısınız. 8- 10 seans arası mucizeler yaratan lazer epilasyonla yaklaşık 1 yılda istenmeyen tüm tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Bıyık, yüz, koltuk altı, tüm bacak,  genital bölge, kol, sırt, göğüs ve popo üstündeki tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Ayrıca öyle sanıldığı gibi ağrılı bir işlemde değil. Geleneksel yöntemlerden daha az canınızın yandığı kesin. Lazer epilasyondan sonra cildinizin güneşe maruz kalmamasına dikkat edin çünkü lazer sonrası güneşe çıkmak cilt lekelerine sebep oluyor.

Eğer çıkacaksanız da muhakkak güneş kremi kullanmalısınız. Hamile olduğunuz dönemlerde, bebeğinizi emzirirken hatta emzirmeyi bıraktıktan sonra bir yıl içerisinde lazer epilasyon yapılmıyor. Çünkü bu dönemlerde hormonlar fazlasıyla değişken oluyor bu da zaten tüylenmeye neden oluyor.

Bu süreçte lazer epilasyon yaptırmanın hiçbir faydasını göremezsiniz.60 yaş üstünde de lazer epilasyonun bir faydasını göremeyeceğiniz için bayanlara bu yaştan sonra lazer epilasyon yaptırmayı tavsiye etmiyoruz.

5/5 - (2 votes)

Melis

Merhabalar, adım Zehra 1997'de İzmir'da doğdum. Uzun zamandır hayata dair içerikler üretiyor ve takipçilerim ile paylaşıyorum. Umarım beğenir ve paylaşırsınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir